رویه های ارسال سفارش

فروشگاه اینترنتی نت به نت در حال حاضر فقط در شهر تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات مشتریان می نماید.

سفارشاتی که در انبار شرکت موجود باشند و قبل از ساعت ۱۴:۰۰ ثبت شده باشند در همان روز تحویل مشتریان عزیز خواهد شد, در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از یک روز کاری الی ۳ روز کاری بسته به موجودی انبار فروشنده و همچنین ارسال به نت به نت متغییر خواهد بود.

“همچنین شما امکان پرداخت وجه سفارش را به مامور ارسال خواهید داشت.”

– مامور تحویل سفارشات اجازه ورود به ساختمان و واحد را ندارد و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

– در هنگام تحویل کالا لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید و موضوع را به اطلاع شرکت برسانید, بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

-تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل کالا، دقیق و قابل استناد باشد.

 

  • هزینه ارسال محصولات مشتریان برای سفارشهای زیر صدهزارتومان در تهران  ۱۵۰۰۰ تومان میباشد . و بالاتر از صد هزار تومان رایگان است.
  • هزینه ارسال محصولات مشتریان برای شهرستانها بسته به هزینه های پست پیشتاز و یا باربری شهر مذکور محاسبه خواهند شد.

 

لطفا توجه داشته باشید که باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، دستگاه تصفیه آب و …) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.